OPIS

Tytuł: Don't let me fall.
Characters: Dylan Night, Nathalie Collins, Lucy Jeffrey oraz Gale Handers
Opis: On ma poukładane życie, dziewczynę, ojca i macochę. Jest dobrym chłopakiem, co tydzień odwiedza grób matki. Jest miły, uprzejmy i pomocny. Kocha swoją dziewczynę i jest gotowy zrobić dla niej wszystko. Nie wyobraża sobie życia bez niej. Każdy może mu pozazdrościć szczęścia, ale nikt nie zna pewnej tajemnicy. Nikt nie wie, jak ten chłopak cierpiał. Już nie cierpi, poradził sobie z tym, ale czy coś albo ktoś nie zakłóci jego spokoju? Co zrobi, jeśli będzie musiał wybierać?

Ona zrozpaczona, poszukuje pomocy. Miała pozornie cudowne życie. Mimo, że tęskniła za rodziną, piła, paliła i zdarzało jej się ćpać, była szczęśliwa, ale... no właśnie, zawsze jest jakieś ale... SIELANKA SIĘ SKOŃCZYŁA. Jej życie zmieniło się diametralnie. Wszystko wali się jak domek z kart. Jedno kiepskie wydarzenie pociągnęło za sobą kolejne i kolejne... Jak sobie z tym poradzi? Czy będzie potrafiła udźwignąć ciężar przeszłości? Jak zachowa się w sytuacji, gdzie nie będzie mogła wybierać? Co zrobi, gdy przeszłość nie da o sobie zapomnieć, mimo że będzie uciekać?

Czy chłopak, który wszystkim potrafi pomóc, pomoże także jej? Czy jej życie będzie naprawdę szczęśliwe? Czy może znowu będzie sprawiać tylko pozory? A czy on wybierze jej problemy? Czy może postanowi żyć własnym życiem? A wreszcie, czy połączy ich jakieś uczucie, czy może zostaną sobie obojętni?

Od Autorek: Opowiadanie jest kontynuacją (III częścią)opowiadania Izki, ale piszemy je wspólnie - Alex i Grodecka.Dylana pisze - Ola, a Nathalie - Iza.
Ciekawostka: Główny bohater opowiadania, Dylan, jest wnukiem Justina Biebera.
Coś o autorkach: Alex jest Belieberką, Grodecka słucha reggae

Wulgaryzmy będą się pojawiać, natomiast, jeżeli chodzi osceny 18+ to będą się pojawiać sporadycznie ;p

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz